Regie:
Karel PokornýKamera:
Eduard LandischMusik:
Petr MandelBesetzung:
Věra Bublíková, Karel Urbánek, Kateřina Macháčková, Jan Teplý st., Miloš Willig, Věra Koktová, Karel Hlušička, Věra Galatíková, Zdeněk Kutil, Miroslav Nohýnek, Jana Vychodilová, Antonín Molčík (mehr)Besetzung
Věra Bublíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Morgen legen wir los, Liebling (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Karel Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Egyptologové (1974) (Fernsehfilm)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)
Kateřina Macháčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Rusalka (1975) (Fernsehfilm)
Netopýr (1981) (Fernsehfilm)
Jan Teplý st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Miloš Willig
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Tal der Bienen (1967)
Věra Koktová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Daleká cesta (1948)
Karel Hlušička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Věra Galatíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Zdeněk Kutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Alle guten Landsleute (1968)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Miroslav Nohýnek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Signum laudis (1980)
Jana Vychodilová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Wut und Trauer (1969)
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Antonín Molčík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Kráva (1993)
Adolf Filip
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Věra Tichánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Ladislav Šimek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Lerchen am Faden (1969)
Ladislav Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Eliška Velímská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Radostný život posmrtný (1990) (Fernsehfilm)
Čekání na déšť (1978)
Maryša (1971) (Fernsehfilm)