Regie:
Antonín DvořákDrehbuch:
Jan JílekKamera:
Vladimír OpletalMusik:
Luboš FišerBesetzung:
Jaroslav Satoranský, Jaroslava Obermaierová, Oldřich Vízner, Petr Svojtka, Consuela Morávková, Václav Mareš, Věra Tichánková, Vladimír Šmeral, Josef Vinklář, Zdeněk Řehoř, Zdeněk Kryzánek (mehr)Besetzung
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Jaroslava Obermaierová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Die Hexenjagd (1969)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Kurzgeschnitten (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Petr Svojtka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Královská hra (1980) (Fernsehfilm)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (Theateraufzeichnung)
Consuela Morávková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Petřička (1976) (Fernsehfilm)
Václav Mareš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Das Geheimnis der Burg in den Karpaten (1981)
Věra Tichánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Vladimír Šmeral
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Lerchen am Faden (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dnes naposled (1958)
Zdeněk Kryzánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Das Tal der Bienen (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Libuše Geprtová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
V zámku a podzámčí (1981) (Fernsehfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Jana Šulcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
František Vicena
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Hoffnung (1963)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Ladislav Boháč
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Škola základ života (1938)
Die weiße Krankheit (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Karel Höger
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Malér (1965) (Fernsehfilm)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Baron Münchhausen (1961)
Václav Švorc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1971) (Theateraufzeichnung)
Karel Šebesta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Záchvěv strachu (1984)