Mitwirkende
Jitka Molavcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Lerchen am Faden (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (Videokompilation)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Karel Černoch
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Petroleumlampen (1971)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Rudolf Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Marie Rottrová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Mamzelle Nitouche (1977) (Fernsehfilm)
Ljuba Hermanová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (Fernsehfilm)
Nezlobte dědečka (1934)
Václav Zahradník
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hroch (1973)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Pavlína Filipovská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (Theateraufzeichnung)
Člověk z půdy (1961) (Theateraufzeichnung)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Martina Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Habermanns Mühle (2010)
Yvetta Simonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Laďka Kozderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Der fesche Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Fernsehfilm)
Karel Zich
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Královský gambit (1974) (Fernsehfilm)
Zlá noc (1973)
Karel Hála
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Nebeští jezdci (1968)
Eine Nacht auf Karlstein (1973)
Milan Chladil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Tři krtci pod Prahou (1974) (Fernsehfilm)
Jiří Štědroň
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Popelka (1969) (Fernsehfilm)
Lysistrata (2009) (Theateraufzeichnung)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (Theateraufzeichnung)
Ivan Mládek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)