Regie:
Zdeněk KubečekDrehbuch:
Oldřich ŽeleznýKamera:
Vladimír OpletalMusik:
Jiří František SvobodaBesetzung:
Ladislav Frej st., Libuše Švormová, Boris Rösner, Ladislav Mrkvička, Michal Pešek, Jiří Sovák, Otto Šimánek, David Prachař, Robert Vrchota, Michal Pavlata, Otto Lackovič, Svatopluk Beneš (mehr)Besetzung
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Signum laudis (1980)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Boris Rösner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Ladislav Mrkvička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Michal Pešek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Poslední motýl (1990)
Jiří Sovák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Lebemänner (1969)
Kolya (1996)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
David Prachař
Tschechoslowakei
Robert Vrchota
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Wie man einem Wal den Backenzahn zieht (1977) (Fernsehfilm)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Michal Pavlata
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Vracenky (1990)
Otto Lackovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Adolf Filip
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Marta Hrachovinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Malý bílý koníček (1994)
In Stille gefangen (1996) (Fernsehfilm)
Jiří Kvasnička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sen noci svatojánské (1973) (Fernsehfilm)
Noční jízda (1972) (Fernsehfilm)
Záhada zamčeného pokoje (1986) (Fernsehfilm)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Eliška Kasanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trezor (1989) (Fernsehfilm)
Třináctery hodiny (1990) (Fernsehfilm)
Kanárská spojka (1993)
Vít Pešina
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Jan Jelínek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Pilát Pontský, onoho dne (1991) (Fernsehfilm)
„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)
Trezor (1989) (Fernsehfilm)