Folgen(30)
-
Křeslo (S01E01)
-
Gott Ex Machina (S01E02)
-
Souboj titánů (S01E03)
-
Pomáhat a chránit (S01E04)
-
Pravidla rodinného provozzu (S01E05)
-
Je jaro… (S01E06)
-
Lupiči (S01E07)
-
Zdravý a nemocný (S01E08)
-
Modelka (S01E09)
-
Lexa a porno (S01E10)
-
Giganti (S01E11)
-
Zlatá rybka (S01E12)
-
Sliby chyby (S01E13)
-
Simonina volba (S01E14)
-
Taneční (S01E15)
-
Heavy Christmas (S01E16)
-
Jmenuje se Dagmar! (S01E17)
-
CzechSteh (S01E18)
-
Mrtvý muž (S01E19)
-
Berňák (S01E20)
-
Scrabble trable (S01E21)
-
Koprovka (S01E22)
-
Narozzeniny (S01E23)
-
Rozzvod (S01E24)
-
Prohozz (S01E25)
-
Těžká hodina (S01E26)
-
Pan Prase odchází (S01E27)
-
Absťák (S01E28)
-
Krev, pop a slzy (S01E29)
-
Boží mlýny (S01E30)
Besetzung
David Máj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Gambold Dalajn
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Jakub Gottwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Ladislav Smetana
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Jiří Bábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Marcela Nohýnková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Lucie Hadašová
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Tomáš Hanák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Marek Vašut
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Karel Hanzálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Klára Vajshajplová
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Marie Pochobradská
Tschechien
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Lenka Loubalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Monika Kobrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Milan Kolek
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Pionýři hororu (2013) (Serie)
Václav Kunc
Beste Serien:
Comeback (2008) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Marcela Holubcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)