Besetzung
František Dibarbora
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Frankensteins Tante (1987) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Dušan Blaškovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Juraj Ďurdiak
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bakalári (1974) (Serie)
Martin Gregor
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Neporaziteľná Vilma (1976) (Serie)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (Serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (Serie)
Monika Radványiová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Sršne v úli (1985) (Serie)
Oľga Solárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jozef Bednárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Jarmila Karasová
Beste Serien:
Farebné rozprávky (1978) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Ľubica Blaškovičová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bocianie hniezdo (1981) (Serie)
Farebné rozprávky (1978) (Serie)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A. C. Dupin greift ein (1970) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Emil Horváth ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Viktor Blaho
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Katarína Orbánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Materské znamienko (1985) (Serie)
Jela Bučková
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Andrej Mojžiš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Michal Dočolomanský
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Indiánske rozprávky (1982) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Vilma Jamnická
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Magda Vášáryová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)