Regie:
Zdeněk KubečekKamera:
Alois NožičkaMusik:
Mojmír BallingBesetzung:
Antonín Procházka, Jaromír Štemberg, Jozef Holec, Václav Neužil st., Rudolf Jelínek, Josef Vinklář, Antonie Hegerlíková, Marta Hrachovinová, Ota Sklenčka, Boris Rösner, Dušan Jamrich (mehr)Folgen(6)
-
Začátek cesty (E01)
-
První kroky (E02)
-
Velká zkouška (E03)
-
Velký den (E04)
-
Příliš ostré střelby (E05)
-
Velitel (E06)
Besetzung
Karel Hábl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jindřich Hinke
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Vladimír Obšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pltník Paľko a vodník Venček (1983) (Serie)
Moje kone vrané (1980) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jan Pohan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Jana Gýrová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ludmila Šafářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
My z konce světa (1975) (Serie)
Zdeněk Dítě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Míla Myslíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (Serie)
Lubomír Lipský st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Karel Meister ml.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Zdeňka Balounová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Velitel (1981) (Serie)
Ladislav Šimek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Miluše Zoubková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nejmladší z rodu Hamrů (1975) (Serie)
Velitel (1981) (Serie)
Dynastie Nováků (1982) (Serie)
Marta Richterová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Robert Vrchota
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Vladimír Pospíšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Pavel Soukup
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Černí andělé (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)