Regie:
Pavel VantuchDrehbuch:
Pavel Taussig, Gustav Oplustil, Radomír Šofr, Věra Šašková, Jaroslav Dudek, Ondřej Suchý (mehr)Kamera:
Jaromír NekudaMitwirkende
Adolf Born
Tschechoslowakei
Nela Boudová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jana Boušková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Vlastimil Brodský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Lebemänner (1969)
Otakar Brousek st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Poprask na laguně (1996) (Theateraufzeichnung)
Jacobowski a plukovník (1998) (Theateraufzeichnung)
Slávka Budínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Císler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pod sněhem (1985)
Das Ohr (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Rudolf Cortés
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Limonaden-Joe (1964)
Die stolze Prinzessin (1952)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Eduard Cupák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Bohuslav Čáp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Die stolze Prinzessin (1952)
Ich springe über Pfützen (1970)
František Ringo Čech
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Petra Černocká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ich habe Einstein umgebracht (1969)
Karel Černoch
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Petroleumlampen (1971)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Karel Černý
Tschechoslowakei
Soňa Červená
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poslední mohykán (1947)
Zítra se bude... (2010) (Theateraufzeichnung)
Pupendo (2003)