Regie:
Zdeněk KubečekKamera:
Eduard LandischMusik:
Karel SvobodaBesetzung:
Jiří Adamíra, Marie Drahokoupilová, Josef Mixa, Ladislav Boháč, Milan Riehs, Zdeněk Hodr, Petr Čepek, Viktor Maurer, Consuela Morávková, Marta Kučírková, Jan Schánilec, Dana Homolová (mehr)Besetzung
Jiří Adamíra
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Josef Mixa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Weil wir sie lieben (1957)
Spiel mit dem Teufel (1956)
Ladislav Boháč
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Škola základ života (1938)
Die weiße Krankheit (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Zdeněk Hodr
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Baron Münchhausen (1961)
Petr Čepek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Viktor Maurer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Consuela Morávková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Petřička (1976) (Fernsehfilm)
Marta Kučírková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Jan Schánilec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Jindřich IV. (1968) (Theateraufzeichnung)
Petroleumlampen (1971)
Dana Homolová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
V erbu lvice (1994)
Jaroslav Moučka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Krabat (1977)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jana Vychodilová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Wut und Trauer (1969)
Věc Makropulos (1970) (Theateraufzeichnung)
Milan Klásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
František Horák
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Petřička (1976) (Fernsehfilm)
Jan Žižka (1955)
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)