Folgen(84)
-
Narozeniny (S01E01)
-
Tajemství (S01E02)
-
Padák (S01E03)
-
Velký návrat (S01E04)
-
Na cestě (S01E05)
-
Nebezpečná známost (S01E06)
-
Rubínová svatba (S01E07)
-
Mrtvý muž letí (S01E08)
-
Usmíření (S01E09)
-
Osudové rozhodnutí (S01E10)
-
Koncert (S01E11)
-
Prověrky (S01E12)
-
Bar (S01E13)
-
Plot (S01E14)
-
Cesta do Říma (S01E15)
-
Která je ta pravá? (S01E16)
-
Celebrita (S01E17)
-
Holky na krku (S01E18)
-
Holka z kalendáře (S01E19)
-
Odbory (S01E20)
-
Dlouhá noc (S01E21)
-
Dlouhý den (S01E22)
-
Zásnuby (S01E23)
-
Poslední let (S01E24)
-
Pohřeb (S01E25)
-
Štvanci (S01E26)
-
Kalamita (S01E27)
-
Nečekaná sblížení (S01E28)
-
Lhůta (S01E29)
-
Až do dna (S01E30)
Besetzung
Simona Prasková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Karel Gult
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Šimon Caban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Republika Blaník (2020) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Marie Ludvíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Vanda Hybnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Pavel Šimčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Matúš Bukovčan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Milena Dvorská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tereza Duchková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Arrowsmith (1997) (Serie)
Prima sezona (1994) (Serie)
Lékárníkových holka (1996) (Serie)
Marian Roden
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Marek Brodský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Emil Linka
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Der Brief für den König (2020) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nina Divíšková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Marek Daniel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Jan Turner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Terapie sdílením (2020) (Serie)
Letiště (2006) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)