Folgen(62)
-
Už sis užil dost (S15E31)
-
Překvapení! (S15E32)
-
Je to za námi (S15E33)
-
Jednou jsme rodina (S15E34)
-
Příliš pozdě (S15E35)
-
Pravidla (S15E36)
-
Nejlepší šéf na světě (S15E37)
-
Milionová sázka (S15E38)
-
Fantomová bolest (S15E39)
-
Sto osmdesát dva dní (S15E40)
-
Chci umřít (S15E41)
-
Neviditelný vrah (S15E42)
-
Bezmoc (S15E43)
-
Složitý svět (S15E44)
-
Bolestivé entrée (S15E45)
-
Říct pravdu (S15E46)
-
Jasná výzva (S15E47)
-
Takže mě tam nechceš? (S15E48)
-
Záplaty (S15E49)
-
Méně je více (S15E50)
-
Slavná operace (S15E51)
-
Záškolák (S15E52)
-
Byla to chyba (S15E53)
-
Nejlepší chirurg na světě (S15E54)
-
Tma pod svícnem (S15E55)
-
Můj dům, tvůj dům (S15E56)
-
V šest u dvou koček (S15E57)
-
Já si tě vzít nenechám (S15E58)
-
Hippokratova přísaha (S15E59)
-
Mojí nejmilovanější (S15E60)
Besetzung
Michaela Badinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Ladislav Ondřej
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Simona Krainová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Kateřina Marie Fialová
Tschechien
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Hvězdy nad hlavou (2021) (Serie)
Marta Dancingerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Andrea Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Libor Stach
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Jan Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jaroslav Matějka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Ha Thanh Špetlíková
Vietnam
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Markéta Děrgelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Neviditelní (2014) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Patrik Děrgel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Robert Jašków
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ivan Lupták
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Lenka Termerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)