Folgen(80)
-
Chvíle pravdy (S14E31)
-
Prosím tě, neumírej! (S14E32)
-
Musím lhát (S14E33)
-
Šťastné a veselé (S14E34)
-
Nedráždi hada bosou nohou (S14E35)
-
Naděje umírá poslední (S14E36)
-
Šťastná náhoda (S14E37)
-
Noc s osmičkou (S14E38)
-
Zadlužený holky mám nejradši (S14E39)
-
Ty se mi jenom zdáš! (S14E40)
-
Časy se mění (S14E41)
-
Čekání na rozsudek (S14E42)
-
Couvání do zdi (S14E43)
-
Nejbáječnější rodina (S14E44)
-
Dlouhý výlet (S14E45)
-
Stopa (S14E46)
-
Zabiju si ji sama (S14E47)
-
Neškodný úlet (S14E48)
-
Život jde dál (S14E49)
-
Adept na tatínka (S14E50)
-
Kamenická čarodějka (S14E51)
-
Odměna za Haničku (S14E52)
-
Vždycky zbývá naděje (S14E53)
-
Nápadník (S14E54)
-
Rozděl a panuj! (S14E55)
-
Piha na kráse (S14E56)
-
Otrávená Rusalka (S14E57)
-
Otevřené rány (S14E58)
-
Horší už to nebude (S14E59)
-
Taneční večer (S14E60)
Besetzung
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Marika Šoposká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Martin Stránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Robert Jašków
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Klára Oltová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Jan Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bára Štěpánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Andrea Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Michaela Badinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Ivan Lupták
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Monika Zoubková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Zuzana Stavná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)