Folgen(80)
-
Svatba jako řemen (S10E01)
-
Dveře do ráje (S10E02)
-
Tvůj první smrťák (S10E03)
-
Už jsi v tom (S10E04)
-
Konečně doma (S10E05)
-
První bojovej šrám (S10E06)
-
Zády těsně u zdi (S10E07)
-
Není pták jako pták (S10E08)
-
Ukradená DNA (S10E09)
-
Jsem tady pro tebe (S10E10)
-
Heslo Zdenička (S10E11)
-
Uvězněná (S10E12)
-
Jak se co dělá (S10E13)
-
Konečné řešení (S10E14)
-
Lekce číslo jedna (S10E15)
-
Hlavně to nevzdávej (S10E16)
-
Už to bude dobrý (S10E17)
-
Alfa samci nastupují (S10E18)
-
Den držkopádů (S10E19)
-
Lež má krátké nohy (S10E20)
-
Hurá do Egypta! (S10E21)
-
Přesně podle plánu (S10E22)
-
Pravý táta (S10E23)
-
Mám tě moc rád, ale... (S10E24)
-
Marodi se nesmějou (S10E25)
-
Skleněná past (S10E26)
-
Poslední láska (S10E27)
-
Tohle je válka (S10E28)
-
Kazisvět (S10E29)
-
Peklo až na věky (S10E30)
Besetzung
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gagman (1987) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Kateřina Peřinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Až po uši (2014) (Serie)
Živé terče (2019) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Nela Kailová
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Libor Ulovec
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Petra Johansson
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Jan Beneš
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Matyáš Vovesný
Tschechien
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Marie Černá
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Pavla Drtinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Letiště (2006) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Lukáš Hrabák
Tschechien
Beste Serien:
Škoda lásky (2013) (Serie)
Zázraky života (2010) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Tomáš Krejčíř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Napoleon (2002) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Barbora Mošnová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Černé vdovy (2019) (Serie)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Ladislav Ondřej
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Martina Randová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Policajti z centra (2012) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Ha Thanh Špetlíková
Vietnam
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Jiří Štědroň
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Muž, který nesmí zemřít (1976) (Serie)