Folgen(74)
-
Budu stavět dům (S07E01)
-
Dohnat a předehnat (S07E02)
-
Kdo je Radana? (S07E03)
-
Svatební dar (S07E04)
-
Aby byla psina (S07E05)
-
Božská Lucie (S07E06)
-
Ruská ruleta (S07E07)
-
Čistý svědomí (S07E08)
-
Zítra to bude v novinách (S07E09)
-
Kamenický doktor Uzel (S07E10)
-
Panák kyseliny (S07E11)
-
Černá hodinka (S07E12)
-
Pro dobrotu na žebrotu (S07E13)
-
Něžná je dobrá (S07E14)
-
Hledá se náhradník (S07E15)
-
Jelen s jelenem (S07E16)
-
Vernisáž skončila! (S07E17)
-
Prsa č. 5 (S07E18)
-
Když ne, tak ne (S07E19)
-
Třicet stříbrných (S07E20)
-
Svět úplně zblbnul (S07E21)
-
Láska ti sluší (S07E22)
-
Tradá! (S07E23)
-
Bylo nebylo (S07E24)
-
Nejsme na trhu (S07E25)
-
Aspoň neotěhotní (S07E26)
-
Všechno nebo nic (S07E27)
-
Chci mít jasno (S07E28)
-
Můžeš zhasnout? (S07E29)
-
Milenka rakovina (S07E30)
Besetzung
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Miluše Bittnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Marie Černá
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Vanda Chaloupková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Jakub Chromeček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Pod hladinou (2023) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Jan Cina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lukáš Hrabák
Tschechien
Beste Serien:
Škoda lásky (2013) (Serie)
Zázraky života (2010) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Jindřich Kriegel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Ladislav Ondřej
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Petra Pudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Petr Vágner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dune - Der Wüstenplanet (2000) (Serie)
Clona (2014) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)