Folgen(81)
-
Milostné dusno (S03E01)
-
Vzhůru na Tahiti! (S03E02)
-
Manžel nechce milence (S03E03)
-
Potřebuješ zachránit? (S03E04)
-
Sen o blondýně (S03E05)
-
Štěstí je dřina (S03E06)
-
Krásná barmanka (S03E07)
-
Potřebuju antikoncepci (S03E08)
-
Budeš nám mávat? (S03E09)
-
Před lidmi mě nelíbej (S03E10)
-
Co je s tátou? (S03E11)
-
Mázlové se nevzdávají (S03E12)
-
Hurá do života! (S03E13)
-
Chřipka Jiřina (S03E14)
-
Šéf je šéf (S03E15)
-
Zhasni! (S03E16)
-
To bude trhák! (S03E17)
-
Kdo nařídí budík? (S03E18)
-
Co jste řekl doma? (S03E19)
-
Chci být sám (S03E20)
-
Chyťte kocoura! (S03E21)
-
Slyšíš mě? (S03E22)
-
Bude to mela! (S03E23)
-
Smích léčí (S03E24)
-
Vrať se! (S03E25)
-
Blízko smrti (S03E26)
-
Úředně tvá (S03E27)
-
Buď já nebo on (S03E28)
-
Buď tady hodná (S03E29)
-
Jako špiónka (S03E30)
Besetzung
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Daniel Rous
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dana Špilauer Verzichová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Kamila Špráchalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Ivana Korolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Aleš Procházka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Aleš Jarý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Martin Sochor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Lenka Haluzová
Beste Serien:
Atentát (2015) (Serie)
Co ste hasiči (2021) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Vanda Károlyi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Ivan Jiřík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Zuzana Slavíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dagmar Čárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jitřní záře (2022) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Marie Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Magdalena Reifová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Bohuslav Kalva
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Příkopy (2007) (Serie)
Pejsvídek a Medvísek (1977) (Serie)
Martin Učík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)