Regie:
Jiří AdamecKamera:
Antonín KovácsMusik:
Ladislav ŠtaidlBesetzung:
Monika Žáková, Jan Šťastný, David Matásek, Martin Zounar, Ivana Chýlková, Veronika Gajerová, Miroslav Zounar, Naděžda Prchalová-Vicenová, Miroslava Pleštilová, Mahulena Bočanová (mehr)Folgen(6)
-
Loučení (E01)
-
Vysokoškoláci (E02)
-
Málo štědré Vánoce (E03)
-
Výhra (E04)
-
Píseň pro májovou Prahu (E05)
-
Období zkoušek (E06)
Besetzung
Josef Karlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Blažena Holišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Slávka Hamouzová
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Adolf Filip
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Soběslav Sejk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Rostislav Kuba
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Stanislava Jachnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Sabina Hánová
Beste Serien:
Bylo nás šest (1986) (Serie)
Případy podporučíka Haniky (1989) (Serie)
Druhý dech (1988) (Serie)
Hana Talpová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Kateřina Vinická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Bylo nás šest (1986) (Serie)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Pavel Anděl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bylo nás šest (1986) (Serie)
Petr Meissel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Miloš Skalka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sanitka (1984) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Bylo nás šest (1986) (Serie)
Lukáš Hlavica
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Jiří Pomeje
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Rostislav Čtvrtlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Barbora Hrzánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Jiří Racek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)