Regie:
Ivo NovákKamera:
Saša Rašilov ml.Musik:
Petr HapkaBesetzung:
Radoslav Brzobohatý, Josef Kemr, Jaromír Hanzlík, Hana Maciuchová, Kateřina Macháčková, Taťjana Medvecká, Oldřich Kaiser, Jarmila Krulišová (mehr)Folgen(13)
-
Narozeniny (E01)
-
Rozchod (E02)
-
Kouzelník (E03)
-
Nevěra (E04)
-
Nahý v trní (E05)
-
Večírek (E06)
-
Ztracené dítě (E07)
-
Mejdan (E08)
-
Jahodový král (E09)
-
Výbuch (E10)
-
Výlet do Krumlova (E11)
-
Dovolená (E12)
-
Tajná svatba (E13)
Besetzung
Alena Karešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie) - Schauspieler*in, Erzähler
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Fantom operety (1970) (Serie)
Ludmila Píchová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jana Břežková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Josef Kubíček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Laďka Kozderková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Renáta Doleželová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Petr Skarke
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jaroslav Mareš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiří Ptáčník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bohumil Švarc st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jan Faltýnek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Roman Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Valentina Thielová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Karel Smyczek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jindřich Hinke
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
František Hanzlík
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (Serie)
Zdeněk Dítě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)