Regie:
Karol SpišákDrehbuch:
Martin FeldekKamera:
Michael GahutMusik:
Braňo HronecBesetzung:
Markéta Hrubešová, Jiří Bartoška, Ivan Romančík st., Rudolf Jelínek, Hana Gregorová, Július Satinský, Lucie Žulová, Andrej Hryc, Jozef Dóczy, Milan Kiš, Eva Večerová, Oľga Hudecová, József Ropog (mehr)Besetzung
Markéta Hrubešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ivan Romančík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Život bez konca (1982) (Serie)
Rudolf Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Július Satinský
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Fernsehfilm)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Lucie Žulová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Pět holek na krku (1967)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (Fernsehfilm)
Andrej Hryc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Jozef Dóczy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Milan Kiš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Eva Večerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Oľga Hudecová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Süße Sorgen (1984)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Jozef Mak (1996) (Theateraufzeichnung)
József Ropog
Königreich Ungarn
Beste Filme:
Skalpell, bitte (1985)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Príbeľská vzbura Janka Kráľa (1978) (Fernsehfilm)
Oľga Šalagová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Sonne im Netz (1962)
Anton Gýmerský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Noční jezdci (1981)
Touha (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Anton Živčic
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši synovia (1975) (Serie)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Dušan Lenci
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Michal Spišák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nedodržaný sľub (2009)
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (Fernsehfilm)
Das Wasser des Lebens (1987) (Fernsehfilm)
Peter Staník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (Fernsehfilm)
Pásla kone na betóne (1982)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)