Regie:
Vlasta JanečkováDrehbuch:
Vlasta JanečkováKamera:
Bohumil TurekBesetzung:
Josef Bek, Iva Šašková, Libuše Havelková, Radoslav Brzobohatý, Josef Langmiler, Marie Vášová, Jaroslava Adamová, Libuše Matějová, Karel Hovorka ml., Josef Koza, Jarmila Bechyňová (mehr)Besetzung
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Iva Šašková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Auf dem Kometen (1970)
Paní Bohdana (1969) (Fernsehfilm)
Libuše Havelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Der Strohwitwer (1964) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Radoslav Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Alle guten Landsleute (1968)
Josef Langmiler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Marie Vášová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Das Gewissen (1948)
Jaroslava Adamová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Libuše Matějová
Deutsches Reich
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Léto s kovbojem (1976)
Stříbrný vítr (1954)
Karel Hovorka ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Aktion Kugelblitz (1978)
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Josef Koza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Blutspuren (1969)
Der schwarze Peter (1963)
Jarmila Bechyňová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jan Žižka (1955)
Jungfernschaft (1937)
Zlatá reneta (1965)
Alena Frimlová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lerchen am Faden (1969)
Niemand wird lachen (1965)
Wie wäre es mit Spinat? (1977)
Elena Hálková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lubor Tokoš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Miloš Vavruška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Miloš Nedbal
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Marie Burešová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Škola základ života (1938)
Daleká cesta (1948)
Magdalena Dobromila Rettigová (1961) (Fernsehfilm)
Jarmila Krulišová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1971) (Theateraufzeichnung)
Tři spory (1981) (Serie)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)
Libuše Pešková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
Jan Hus (1954)
Božena Půlpánová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Magdalena Dobromila Rettigová (1961) (Fernsehfilm)
Léto (1948)
Wohin die Straße führt (1959)