Regie:
Viktor TaušKamera:
Martin DoubaBesetzung:
Peter Bebjak (Arch.), Pavla Beretová (Arch.), Přemysl Bureš (Arch.), Vlastimil Čaněk (Arch.), Alena Doláková (Arch.), Kasijana Džakič (Arch.), Miroslav Hanuš (Arch.), Natálie Jandová (Arch.) (mehr)Besetzung
Peter Bebjak (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Učiteľka (2016)
Vodník (2019) (Serie)
Pavla Beretová (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (Theateraufzeichnung)
Přemysl Bureš (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Evžen Oněgin (2009) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Vlastimil Čaněk (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Attentat (1964)
Mein Herr, Sie sind eine Witwe (1970)
Wer will Jessie umbringen? (1966)
Alena Doláková (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Vodník (2019) (Serie)
Kasijana Džakič (Arch.)
Beste Filme:
Vodník (2019) (Serie)
Miroslav Hanuš (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Natálie Jandová (Arch.)
Beste Filme:
Vodník (2019) (Serie)
Miroslav Krobot (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Lenka Krobotová (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Stanislav Majer (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lord of War – Händler des Todes (2005)
Odpad, město, smrt (2013) (Theateraufzeichnung)
Taťjana Medvecká (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (Theateraufzeichnung)
Klára Melíšková (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Dabing Street (2014) (Theateraufzeichnung)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Václav Neužil ml. (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dabing Street (2014) (Theateraufzeichnung)
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Ve stínu (2012)
Jaroslava Pokorná (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Marika Procházková (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (Theateraufzeichnung)
Ptákovina (2009) (Theateraufzeichnung)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Marie Sládková (Arch.)
Beste Filme:
Vodník (2019) (Serie)
Zuzana Stivínová (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jiří Štrébl (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (Theateraufzeichnung)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Miroslav Táborský (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)