Drehbuch:
Barbora SuchařípováKamera:
Filip HavelkaMitwirkende:
Martin Dejdar (Moderator), Petr Vacek (Moderator), Bohumil Klepl, Dana Morávková, Václav Kopta, Ondřej Hejma, Jiřina Bohdalová, Jakub Kohák, Libor Bouček, Daniela Písařovicová (mehr)Mitwirkende
Ester Kočičková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Frau des Zoodirektors (2017)
Muži v naději (2011)
Czech Made Man (2011)
Lukáš Pavlásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Občanský průkaz (2010)
Der Kronprinz (2015) (Fernsehfilm)
Miloš Knor
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (Theateraufzeichnung)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Andílek na nervy (2015)
Radek Banga
Tschechoslowakei
Marek Eben
Tschechoslowakei
Beste Filme:
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Praha stověžatá (2016) (Theateraufzeichnung)
Arabesky (1987) (Fernsehfilm)
Anna Polívková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Chlopčík
Tschechoslowakei
Jan Jiráň
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Praha stověžatá (2016) (Theateraufzeichnung)
Sebevrah (1989) (Theateraufzeichnung)
Vraždy a něžnosti (1999) (Fernsehfilm)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Jaromír Bosák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Der Geschmack des Todes (1995)
Zbigniew Czendlik
Polen
Beste Filme:
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Der Fotograf (2015)
Gump - jsme dvojka (2024)
Robert Mikluš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Balada pro banditu (2012) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Karel Nešpor
Tschechoslowakei
Vojtěch Bernatský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Little Otik (2000)
Vavřinec Hradilek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zátopek (2021)
Tenkrát v ráji (2016)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ivan Vodochodský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Die Königin und der Leibarzt (2012)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jak svět přichází o básníky (1982)
David Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jan Žižka (2022)