Regie:
Petr OrozovičDrehbuch:
Barbora SuchařípováKamera:
Tomáš SvobodaMitwirkende:
Tereza Kostková, Carmen Mayerová, Sabina Remundová, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Berenika Suchánková, Anna Šišková, Tereza Nvotová, Eva Holubová, Hana Gregorová, Josef Klíma (mehr)Mitwirkende
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Ženy v běhu (2019)
Carmen Mayerová
Deutsches Reich
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Sabina Remundová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Die sieben Raben (2015)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Berenika Suchánková
Beste Filme:
Dvojníci (2016)
Krejzovi (2018) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Tereza Nvotová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pouta (2009)
Bludičky (2010) (Fernsehfilm)
Priateľstvá padajúceho lístia (1998) (Fernsehfilm)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Die Volksschule (1991)
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Josef Klíma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Akte Kajinek (2010)
Expozitura (2009) (Serie)
Matěj Ruppert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (Serie)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Agáta Hanychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Fernsehfilm)
Druhý dech (1988) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bull (2019) (Theateraufzeichnung)
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Marie Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Šejdrem (2008) (Fernsehfilm)
Die Prinzessin und der Schüler (2014) (Fernsehfilm)