Regie:
Vojtěch NouzákDrehbuch:
Honza DědekMusik:
Xindl XMitwirkende:
Honza Dědek (Moderator), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (mehr)Mitwirkende
Gabriela Soukalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Teroristka (2019)
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Ženy v běhu (2019)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Fernsehfilm)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Kamil Střihavka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Martin Procházka
Tschechoslowakei
Adela Vinczeová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (Konzert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Robert Záruba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Děti Nagana (2023)
Smečka (2020)
Radek Štěpánek
Tschechoslowakei
Dominika Mesarošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bastardi 2 (2011)
Natálie Kocábová
Tschechoslowakei
Ondřej Ruml
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (Theateraufzeichnung)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Marek Ztracený
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Kazma Kazmitch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
ONEMANSHOW: The Movie (2023)
Ondřej Havelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Malý princ (2018) (Theateraufzeichnung)
Josef Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Maryša (2010) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Ladislav Hruška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vánoční Kameňák (2015)
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)