Regie:
Martin HoffmeisterKamera:
Andrej BarlaBesetzung:
Boris Hybner, Zuzana Frenglová, Michal Gučík, Oldřich Kaiser, Luděk Sobota, Pavel Vondruška, Pavel Šmok, Jana Nagyová Pulm, Zita Furková, Marián Zednikovič, Peter Debnár, Jiří Lábus (mehr)Besetzung
Boris Hybner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Zuzana Frenglová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Posledná zastávka (1986) (Fernsehfilm)
Mastný hrniec (1991) (Fernsehfilm)
Michal Gučík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Posledná zastávka (1986) (Fernsehfilm)
Otec (1994) (Fernsehfilm)
Oldřich Kaiser
Tschechoslowakei
Beste Filme:
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Pavel Vondruška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dobytí severního pólu (1987) (Theateraufzeichnung)
Blaník (1997) (Theateraufzeichnung)
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Pavel Šmok
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Proti všem (1956)
Karel Gott v Lucerně (1982) (Konzert)
Jana Nagyová Pulm
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Zita Furková
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Marián Zednikovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Peter Debnár
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Zuzana Tlučková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Výlet do mladosti (1982) (Fernsehfilm)
Bezvýznamná žena (1984) (Fernsehfilm)
Dobrodinec (1991) (Fernsehfilm)
Štefan Skrúcaný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (Theateraufzeichnung)
Modrá ruža (1996) (Fernsehfilm)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Jana Holeňová
Beste Filme:
Der falsche Prinz (1984)
Tajomstvo šťastia (1995) (Fernsehfilm)
Alfréd Aczel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár (1993) (Fernsehfilm)
Eros a Psycha (1993) (Fernsehfilm)
Stanislav Dančiak
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Beáta Andrašovanová - Dubasová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
F.T. na cestách (1988)
F.T. (1988)
Zima kúzelníkov (2006) (Fernsehfilm)
Dara Rolins
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Der falsche Prinz (1984)