Besetzung
Dušan Szabó
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Konto (1991) (Fernsehfilm)
Krajinka (2000)
Ján Greššo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Vladimír Bartoň
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Peter Paulíny
Beste Filme:
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Jahňa chudobného (1992) (Fernsehfilm)
Štúrovci (1991) (Serie)
Ivan Béla Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Dáma bez kamélie (2016) (Theateraufzeichnung)
Ivo Gogál
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Invalid (2023)
Tomáš Žilinčík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ivan Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Jana Valocká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Jozef Mak (1996) (Theateraufzeichnung)
Ostrým nožom (2019)
Ivan Palúch
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Signum laudis (1980)
Ján Kusenda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chodník cez Dunaj (1989)
Chuť vody (1982) (Fernsehfilm)
Krásna múdrosť (1982) (Fernsehfilm)
Oľga Hudecová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Süße Sorgen (1984)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Jozef Mak (1996) (Theateraufzeichnung)
František Javorský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (Fernsehfilm)
Národný hriešnik (1994) (Fernsehfilm)
Eva Hlaváčová
Beste Filme:
Krajinka (2000)
Jozef Mak (1996) (Theateraufzeichnung)
Anorexia mentalis (1991) (Fernsehfilm)
Dita Predmerská
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)