Kamera:
Vít BělohradskýMusik:
Roman HolýMitwirkende:
Bolek Polívka (Moderator), Pavel Liška (Moderator), Magda Vášáryová, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Daniela Kolářová, Ladislav Chudík, Martin Huba, Boris Hybner, Marek Morvai-Javorský (mehr)Mitwirkende
Bolek Polívka (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Pavel Liška (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Die Rückkehr des Idioten (1999)
Magda Vášáryová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kurzgeschnitten (1980)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)
Jiří Schmitzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Das Wildschwein ist los (1983)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ladislav Chudík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Martin Huba
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Boris Hybner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Marek Morvai-Javorský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (Fernsehfilm)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Limonaden-Joe (1964)
Jaroslav Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Limonaden-Joe (1964)
Michael Dymek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Herren Jungen (1975)
Rübezahl und die Skiläufer (1980)
Petr Voříšek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Herren Jungen (1975)
Warum? (1987)
Krvavý román (1993)
Vlasta Chramostová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Bílá paní (1965)
Stanislav Milota
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Odcházení (2011)
Marie Poledňáková
Protektorat Böhmen und Mähren
Anna Polívková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (Theateraufzeichnung)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Kryštof Hádek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Klec (2019) (Fernsehfilm)