Mitwirkende
Sagvan Tofi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Jitka Kocurová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Účastníci zájezdu (2006)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Veni, vidi, vici (2009)
Agáta Hanychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Fernsehfilm)
Druhý dech (1988) (Serie)
Bára Basiková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Alena Antalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mistr a Markétka (2001) (Theateraufzeichnung)
Michaela Ochotská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
James Bond - Casino Royale (2006)
Mirek Vaňura
Tschechoslowakei
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Mamzelle Nitouche (1977) (Fernsehfilm)
Václav Noid Bárta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Akte Kajinek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (Konzert)
Carmen (2012)
Ewa Farna
Tschechien
Beste Filme:
K poctě Davida Stypky (2023) (Konzert)
Orangentage (2019)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Alexej Pyško
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Jiří Klem
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Královská hra (1980) (Fernsehfilm)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Dara Rolins
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Der falsche Prinz (1984)
Daniel Hůlka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Monte Cristo (2002) (Theateraufzeichnung)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Jana Nováková-Adamcová
Tschechoslowakei
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)